Skuteczne

dopasowanie


Lepiej od razu poślubić właściwą osobę, niż później szukać terapeuty, który będzie uczył, jak dogadywać się z partnerem.


Steven Reiss

60 minut tyle potrzebuję żeby
pokazać Ci kto do Ciebie Pasuje!

 

Nowatorska metoda, dzięki której dowiesz się Kto naprawdę do Ciebie pasuje! To gwarancja sukcesu! Skuteczność potwierdzona badaniami!

Potwierdzona skuteczność!

Nasza metoda to fenomenalna i co najważniejsze PROSTA instrukcja obsługi samego siebie dzięki której zrozumiesz swoje zachowania i zachowania innych. Będziesz skutecznie się komunikować dzięki temu Twoje życie stanie się prostsze.


Zrozumiesz swoje potrzeby w relacjach z innymi

Dowiesz się z kim będziesz spełniony i szczęśliwy

Poznasz podłoża konfliktów w swoich związkach

Przestaniesz obwiniać się za miłosne porażki

Odzyskasz poczucie własnej wartości

Nauczysz się skutecznej komunikacji

Zrozumiesz zachowania swoje i innych

Poczujesz ulgę i zyskasz pewność siebie


Zobacz jak to działa

 

Tajemnica wielkich miłości i szczęśliwych związków opiera się na wiedzy o samym sobie, diagnozie potrzeb i analizie wyborów!

Dzięki badaniu lepiej zrozumiesz zachowania swoje i innych, poprawisz komunikację i zaczniesz podejmować trafne wybory!

Zamów badanie, a otrzymasz 20 stronnicowy raport, który będzie dla Ciebie skarbnicą wiedzy i instrukcją obsługi samego siebie!


  • 1Kupujesz badanie

    Po zakupie drogą mailową otrzymasz specjalny Token do badania. Jeśli chcesz otrzymać rabat na badanie i inne benefity dołącz najpierw do Klubu Singla to tylko 1,00 zł dziennie.
  • 2Wypełniasz Test

    Test otrzymujesz e-mailem. To naukowo potwierdzone badanie! Bezcenna wiedza, którą wykorzystasz również w obszarze zawodowym. Nie wierzysz? Przeczytaj rekomendacje
  • 3Umawiasz spotkanie Online

    To 60 minutowe spotkanie online, na którym omawiamy Twój indywidualny profil. Dowiesz się z niego, jakie masz potrzeby, mocne i słabe strony, jak myślisz oraz co Cię motywuje. Ten RAPORT to prawdziwa skarbnica wiedzy i INSTRUKCJA OBSŁUGI SIEBIE i innych. Dzięki niej poprawisz swoją KOMUNIKACJĘ i dowiesz się KTO DO CIEBIE PASUJE. Dzięki temu zyskasz szansę na zbudowanie trwałej relacji. To skuteczne rozwiązanie wielu Twoich kłopotów związanych z komunikacją w relacji, złym dopasowaniem i porażkami w poprzednich relacjach... przeczytaj opinie
 

Zamów Badanie


Zamów badanie teraz lub dołącz do Klubu Singla i odbierz Rabat 50%!


Dołącz do Klubu Zamów Badanie

Zamów badanie Skuteczne Dopasowanie!

cena 400zł!

Rabat dla członków Klubu Singla 50%!
Chcesz skorzystać z rabatu? Dołącz do
Klubu Singla i korzystaj z benefitów!